Výnimočnosť projektu

Projekt bol pripravený na základe skúseností z už zrealizovaného úspešného projektu Gaštanová Alej II.fáza a III.fáza v Bratislave (www.ga3.sk) a v súčasnosti realizovaného projektu West park v Záhorskej Bystrici v Bratislave (www.westpark.sk). Projekt Zelený domov je rodinne zameraný typ atraktívneho moderného bývania s oddychovou zónou a zeleňou, ponúkajúci bývanie s krásnym výhľadom na úpätie Malých Karpát. Zelený domov vďaka nízkemu počtu bytov dáva predpoklad nadštandardných susedských vzťahov s podporou spoločných aktivít v rámci privátneho vnútro areálu pre aktívny rodinný a susedský život. Svojim charakterom sa toto bývanie takto stáva ideálnym miestom pre pokojný a zároveň spoločenský život.

Výnimočnosť projektu

Lokalita

Bytový dom Zelený domov sa nachádza v tichej zóne na Šteruskej ulici v blízkosti centra mesta Vrbové. Vrbové leží na rozhraní Malých Karpát a Trnavskej pahorkatiny len 10 kilometrov západne od okresného mesta Piešťany. Obec Vrbové, ako aj projekt Zelený domov, ponúka tiché prostredie, blízkosť prírody, možnosti športovo-rekreačného a rodinného vyžitia, ale aj dostupnosť bohatej občianskej vybavenosti. Hlavnou výhodou, okrem už vyššie menovaných, je oproti Piešťanom, z hľadiska kúpy bytu, výhodnejšia cenová dostupnosť pri zabezpečení všetkých služieb v neďalekých Piešťanoch vzdialených len 5 min cesty autom.

Lokalita

Štandard

Zelený domovv sebe spája modernú architektúru, kvalitné materiály a vysoký bytový štandard, ku ktorému patrí pivničná kobka podľa výberu a tiež predzáhradky k bytom na prízemí resp. veľkorysé balkóny a priestranné terasy k bytom na poschodiach.

Nosným konštrukčným prvkom bytového domu je kvalitné obvodové murivo o hrúbke 30cm. Vonkajší plášť zateplený kontaktným zateplovacím systémom prekrytý kvalitnou silikónovou omietkou. Inštalovoné sú plastové okná s funkciou mikro vetrania, ktoré majú vynikajúce zvukové a tepelno-izolačné vlastnosti.

Veľký dôraz je kladený na detailné prevedenie parapiet a balkónov tak, aby nedochádzalo k tepelným mostom. 

Kúrenie a príprava teplej vody sú zabezpečované z vlastnej kotolne tak, aby bola vždy prítomná možnosť regulovať spotrebu plynu a nastavovať vlastnú vykurovaciu politiku domu. Samozrejmosťou je použitie overených a kvalitných kondenzačných kotlov.

Vďaka použitiu protiprachových omietok bude dom pôsobiť čisto a sviežo aj po mnohých rokoch užívania.

Veľký dôraz sme kládli aj na kvalitu pri výbere výťahov, kde tichý chod, moderný dizajn a úspora elektrickej energie sú samozrejmosťou.

Byty sa predávajú v stave holobytu. Pre každého je tu samozrejme možnosť individuálnych úprav, ktoré naši projektanti zapracujú a v rámci klientských zmien Vám zabezpečíme ich realizáciu do finálneho štandardu. Konkrétne podmienky úprav a dokončenia bytov budú výsledkom osobných jednaní.

Štandard

Výhody a benefity projektu

Projekt Zelený domov v sebe odzrkadľuje a spája viacero výhod a benefitov. Medzi tie najhlavnejšie patria:

  1. Odzrkadlenie súčasných potrieb moderného, rodinného a atraktívneho bývania
  2. Koncepcia bytového domu, ktorej myšlienkou bolo vytvorenie komunitného typu bývania
  3. Zázemie pre deti, šport, spoločenské aktivity a množstvo zelene
  4. Funkčná koncepcia bytov z hľadiska dispozičného riešenia
  5. Cenová dostupnosť nielen oproti projektom novostavieb v Piešťanoch, ale aj vo Vrbovom
  6. Použitie moderných systémových riešení a kvalitných materiálov, ktoré majú priamy vplyv na vysokú energetickú triedu objektu, resp. na nízke náklady za energie.
  7. Výhľady na kopce Malých Karpát v prípade bytov na vyšších nadzemných podlažiach 

 

 

Výhody a benefity projektu

Stránka je chránená autorskými právami. Na stránke umiestnené materiály, textové alebo obrazové, je možné použiť len s písomným súhlasom spoločnosti EZ group, s.r.o. ©2016 EZ group s.r.o. All rights reserved.